![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizv6fV6t8mXvK5fbOUuDfiH62GY6HVNi4M_8sHEdePjlwg28X6dIzLW39lXV2lyWqeWtjtm866waPOut_8jLkVWBeE9RF-k2fgZdYn35KxXoieH2B-f33RC2ChEjOiv5j1qzFTkPK5ginP/s1600/e-eidhseis1.jpg)
Ο λόγος για την...
Μαρία Μενούνος η οποία πήγε στη λαμπερή τελετή συνοδευόμενη από τον μακιγιέρ και κομμωτή Δημήτρη Γιαννέτο, ο οποίος και επιμελήθηκε το λουκ της παρουσιάστριας.
Η Μαρία Μενούνος επέλεξε για την βραδιά της απονομής των Οσκαρ ένα φόρεμα της Johanna Johnson, παπούτσια Jimmy Choo και clutch Ashy" nd" clutches. Η ολόλευκη μακριά τουαλέτα της με την ανοιχτή πλάτη και τα στρας, αλλά και το χτένισμα της, την έκαναν να μοιάζει με αρχαία Ελληνίδα θεά...
iefimerida.gr